Her çeşit ve boyda üretmekte olduğumuz çiçek saatler, meydan, park gibi alanlarda kendine özgü güzelliği ve zarafeti ile hayli göz doldurmaktadır, kalitesi, deneyimi ve üstün teknolojisi ile çiçek saatleri uygulamalarında da müşterilerine farklı çözümler sunabilmektedir. Yine tüm ürünlerimiz de olduğu gibi çiçek saatlerinde de uluslararası standartlar dahilinde ürünler kullanılmaktadır.Çiçek saatlerinin en küçüğünden en büyüğüne tüm özel uygulamalarda ve projelerde aynı titizlikle çalışılmaktadır

Çiçek saatleri birbirleri ile senkronize biçimde sağlayan merkezi kontrol sistemleri tamamen otomatik sistemde ve yüksek teknolojide SMD tarzında tasarlanmıştır.

Proje Yönetimi

Tüm süreci etkin bir şekilde yönetebilmek için bir proje yöneticisi, saha sorumlusu, mühendis ve diğer personelleri görevlendireceğiz.

Koordinasyon Süreci

Projenin diğer projelerin entegrasyonu ve koordinasyonu sağlanarak tüm süreç birlikte ve zamanında yapılır.

Proje Adımları

Tüm proje ekibi üyeleriyle birlikte, inşaat süreci için lojistik ihtiyaçların tanımlanması, teslimat alanları, barikatların yerleştirilmesi (gerekirse) ve çalışma saatleri gibi konularda çalışacağız.

Proje Çizimleri

İhtiyaçlarınız doğrultusunda hazırladığımız çizim ve görseller size sunularak en uygun tasarım seçilir.

Maliyet Raporlaması

En büyük farklarımızdan biri maliyet hesabını yaparak maliyet analizinde ve ileride oluşabilecek ek maliyetleri raporlayarak size sunuyoruz.

Son Denetimler

Son derece titizlikle yürüttüğümüz projenin son denetimleri yapılarak oluşabilecek olumsuzluklara karşı tüm kontroller yapılarak teslim edilir.

Raporlama ve Maliyet Kontrolü

Tüm süreç boyunca, meydana gelen değişikliklerle ilgili güncel bilgiler vereceğiz.

Proje Başlangıcı ve Bitişi

Sürecin en kritik aşamalarından biri projenin başlaması ve bitirilmesidir.

Broşür

Bigotto Broşür

Cephe saatleri, Kule saatleri vb. ürettiğimiz ürünlerle ilgili broşürümüzü indirin.