Her çeşit ve boyda üretmekte olduğumuz direkli saatler, meydan ,cadde, sokak, park gibi alanlarda kendine özgü güzelliği ve zarafeti ile hayli göz doldurmaktadır.

Direkli saatler, tek taraflı, iki taraflı, dört taraflı olduğu gibi çok taraflı olarak, senkronize çalışma prensipli olarak da imal edilebilmektedir.

Bir yada birden çok meydan saatleri birbirleri ile senkronize biçimde sağlayan merkezi kontrol sistemleri tamamen otomatik sistemde ve yüksek teknoloji de SMD tarzında tasarlanmıştır.

Proje Yönetimi

Tüm süreci etkin bir şekilde yönetebilmek için bir proje yöneticisi, saha sorumlusu, mühendis ve diğer personelleri görevlendireceğiz.

Koordinasyon Süreci

Projenin diğer projelerin entegrasyonu ve koordinasyonu sağlanarak tüm süreç birlikte ve zamanında yapılır.

Proje Adımları

Tüm proje ekibi üyeleriyle birlikte, inşaat süreci için lojistik ihtiyaçların tanımlanması, teslimat alanları, barikatların yerleştirilmesi (gerekirse) ve çalışma saatleri gibi konularda çalışacağız.

Proje Çizimleri

İhtiyaçlarınız doğrultusunda hazırladığımız çizim ve görseller size sunularak en uygun tasarım seçilir.

Maliyet Raporlaması

En büyük farklarımızdan biri maliyet hesabını yaparak maliyet analizinde ve ileride oluşabilecek ek maliyetleri raporlayarak size sunuyoruz.

Son Denetimler

Son derece titizlikle yürüttüğümüz projenin son denetimleri yapılarak oluşabilecek olumsuzluklara karşı tüm kontroller yapılarak teslim edilir.

Raporlama ve Maliyet Kontrolü

Tüm süreç boyunca, meydana gelen değişikliklerle ilgili güncel bilgiler vereceğiz.

Proje Başlangıcı ve Bitişi

Sürecin en kritik aşamalarından biri projenin başlaması ve bitirilmesidir.

Broşür

Bigotto Broşür

Cephe saatleri, Kule saatleri vb. ürettiğimiz ürünlerle ilgili broşürümüzü indirin.